Zbožňujete ten okamžik "PO"? Víme, co dělat, aby i ty příští žhavé chvilky byly ty nej.

Směřujte do koupelny

I když vám připadá, že do sprchy hned nemusíte, měla byste tam jít. Hygiena v tomto případě velmi důležitá, protože se vyhnete některým případným onemocněním. Odstraníte tak z intimní oblasti nejrůznější bakterie, které mohou způsobit onemocnění, jako je například zánět močového ústrojí, mykózy a jiné pohlavní nemoci. Nechtějí se vám přece pak polykat antibiotika nebo být pár týdnů bez sexu.

Prohlubte váš vztah

Během milování, ale i po něm naše tělo stále produkuje " hormon lásky" oxytocin. Využijte tuto chvíli  k vytváření krásných, intimních okamžiků s vaším partnerem. Líbejte se, mazlete se a schulte se k sobě do náručí. Takto se mezi vámi ještě více vytváří partnerská vazba. Když se po aktu každý otočíte na jinou stranu postele nebo jdete každý jinam tak si budete připadat jako cizí.

Příliš nemluvte, ale pochvalte

Po milování není potřeba vše probírat a hodnotit, mluvit hned o společné budoucnosti nebo porovnávat výkon s bývalým parterem. Tím vše jen zkazíte. Když však pronesete jen jednu větu, že to bylo opravdu krásné a vášnivé, tak partner bude v sedmém nebi.

Pozor na spodní prádlo

Odborníci doporučují po milování vzít si na sebe čisté a pohodlné spodní prádlo, nejlépe z bavlny. Intimní oblast totiž může být podrážděná, a také citlivá na patogeny a určité látky. Takže pokud se chcete vyhnout vyrážkám nebo nebo pupínkům, zapomeňte na sexy krajky a hlavně se nikdy neoblékejte do již použitých kousků.

 

  14:10,  aktualizováno  19. března 2019 14:48