Být single je fajn, do doby něž ...
Singl holek (a vlastně i kluků) je čím dál víc. A mnoho z nich je s tímhle stavem spokojeno, mohou si žít po svém, chodit spát i vstávat, kdy se jim zachce, pokud jim to práce nebo škola umožňuje, chodit za zábavou, jezdit na dovolenou přesně podle sebe. Možností je dost. Jenže na druhou stranu je i dost situací, kdy být singl není zrovna příjemné a kdy byste toho pravého po svém boku opravdu hodně chtěly. Určitě je taky znáte, že?

 

Když jsou Vánoce, narozeniny a jiné svátky

Vánoční šílenství se pomalu ale jistě blíží a s ním dost často i myšlenky na to, že jste sama. Ze všech reklam se na vás smějí zamilované páry a šťastné rodinky a okolí má větší tendence vás litovat. Podobné pocity pak nastávají třeba i na Silvestra nebo na vaše narozeniny. Jasně, není to zrovna příjemné, ale je fajn si uvědomit, že sice jste singl, ale sama nejste. Máte přátele a rodinu. A vždycky se najde někdo, komu můžete udělat radost dárkem, i kdyby to měl být třeba pejsek nebo kočka z útulku.

 

Když se něco rozbije

Perfektně se zvládáte starat o domácnost, ale jak se něco rozbije nebo přestane fungovat, jste bezradná a cítíte, že mužská ruka by byla potřeba. Nebo když je potřeba doplnit olej do auta, vyměnit pneumatiky a další technické věci. Známe a rozumíme. Když už není přítel, který by pomohl, zkuste taťku nebo kamaráda, určitě vás nenechají ve štychu.

https://www.instagram.com/p/BppBzNHAMRE/

  7:21,  aktualizováno  21. března 2019 11:16