Potkala jste skvělého kluka, zamilovala jste se, jste spokojená, ale k dokonalému štěstí přece jen něco málo chybí...

Úplně vám někdy nesedí jeho chování. Ale doufáte, že kvůli vám se změní. Taky to znáte? Pak vám radíme, abyste se měli lehce na pozoru. Některé věci na sobě muži prostě nikdy nezmění. Které to jsou?

Kamarády

Nejste úplně nadšená z kamarádů, s nimiž se vídá? Našlapujte velmi opatrně, tohle je tenký led. Na kamarády se prostě nesahá. Stejně tak nezměníte to, jak se v jejich společnosti chová – pije, je vulgární, směje se sprostým vtipům, přestože s vámi působí jako slušný a kultivovaný muž. Myslet si o tom můžete, co chcete, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat.

Nedůvěra

Je nedůvěřivý? Věřte, že to nijak nesouvisí s vámi, prostě takový je. Můžete se snažit budovat jeho důvěru, ale chtít ho úplně změnit, je jako byste chtěla, aby se z pesimisty stal rázem optimista.

Žárlivost

Je to žárlivec? V tom případě nemáme dobré zprávy, tohle se rozhodně nikdy nezmění. Naopak spíš počítejte s tím, že se to bude jen zhoršovat, až bude nakonec žárlit i na knížku, se kterou budete trávit večer. V tomhle případě buďte velmi obezřetné.

Způsob trávení volného času

Pokud je zvyklý každou volnou minutu trávit venku na kole, během nebo v zimě běžkami a jinými aktivitami, těžko všeho najednou nechá a bude s vámi obrážet kavárny, galerie a válet se doma na gauči u nekonečného seriálu. To musíte vzít v potaz a počítat s kompromisem, kdy vy s ním budete podnikat sportovní akce a on s vámi občas zajde do kavárny a bude se koukat na film. Platí to i samozřejmě naopak, z muže, který je zvyklý se válet na gauči, nadšeného sportovce nevykouzlíte.

Přístup k penězům

Je zvyklý zvát na panáka celou hospodu, kupovat nákladné dary a rozhazovat za blbosti? Prostě pořád utrácet? Nebo naopak je šetřílek každým coulem a plísní vás za to, že jste nekoupila máslo v akci, kde stálo o pět korun méně? Špatná zpráva – ani v jednom případě toho moc nezmůžete a ani jedna situace není optimální. Doporučujeme hlídat si, jaký má k penězům vztah, a udržet si vlastní finanční nezávislosti.

Nechceme házet všechny muže do jednoho pytle, určitě se najdou výjimky, ale na druhou stranu je dobré aspoň tušit, na čem jste. A úplně nejlepší je mít takového partnera, na němž byste nezměnila vůbec nic!

  14:34,  aktualizováno  24. března 18:22