Mít milence má mnoho výhod!

Ať děláte, co děláte, pořád nemůžete narazit na toho svého Pana Božského? I to se stává. Ale neklesejte na mysli, ono to vyjde. A jako na potvoru přesně v tu chvíli, kdy to budete nejméně čekat. Co ale dělat v tom nepříjemném mezidobí, kdy žádný partner není na obzoru? Přemýšleli jste třeba někdy nad kamarádem s výhodami? Neděste se, mít milence není žádná tragédie ani důvod se stydět. Naopak to má i své výhody!

Když je holka singl, proč by si milence, či kamaráda s výhodami, chcete-li, nemohla pořídit? Že se to nedělá nebo nesluší? Ale jděte, žijeme ve 21. století, povoleno je vše, co neškodí nikomu dalšímu. Se svým životem můžete přece nakládat, jak uznáte za vhodné. A mít někoho, kdo vás čas od času potěší (jakkoli), je přece fajn. Budete se mít na co a na koho těšit, kvůli komu si oholit nohy a zkrášlit se. Budete po všech stránkách veselejší a spokojenější. A to už stojí aspoň za zvážení, ne? Prostě rozkvetete a toho si klidně může všimnout i Pan Božský.

Ale pozor, abyste kamaráda s výhodami časem nezačala mylně zaměňovat za partnera. Přece jen milenec není partner, nesdílíte spolu svůj život, svoje radosti i starosti, nepředstavujete ho rodičům, neplánujete s ním rodinu. Jakmile vás začnou přemáhat city, je na místě opatrnost a ujasnění si, co od sebe vzájemně očekáváte. Protože kdo ví, třeba je ten kamarád s výhodami váš budoucí Pan Božský.

  15:08,  aktualizováno  24. března 18:24