Jednoduchá a účinná!

Myslete hlavně na sebe

Spousta žen na rande pořád uvažuje, co si o jejich chování muži myslí. Máte přiznat, že jste ještě nikdy nejedla sushi? Budete působit divně, když si poručíte druhý dezert? Bude mu vadit, když přiznáte, že v hospodě, kterou vybral, je na váš vkus moc zakouřeno? Místo abyste se snažila na chlapa udělat za každou cenu dojem, chovejte se tak, abyste si rande užila. Uvolníte se, a už jenom proto budete sexy.

Nepředstírejte, že se bavíte

Pokud vás dobyvatel krmí historkami a hláškami, které vám vůbec nepřipadají vtipné, nesmějte se. Docílíte tím jenom toho, že bude v trapném žertování pokračovat a vy odejdete znechucená. Přitom partner možná hloupě vtipkuje jenom z nervozity a za chvíli se z něho vyloupne docela milý společník.

Místo abyste se nuceně smála, převeďte hovor jinam a při řeči mu na chvíli položte dlaň na předloktí. Letmý dotek ho uklidní a on se možná přestane předvádět.

Klidně odejděte

Proč byste zůstávala na schůzce, na které se trápíte? Rozhodně nemusíte dávat druhou šanci každému pokušiteli, který první rande zpackal. Nejspíš intuitivně tušíte, jestli vám dotyčný za druhý pokus stojí, nebo ne. Na nepříliš uspokojivé schůzce vydržte hodinu. Do té doby by z něj měla spadnout nervozita, která dokáže i toho největšího sympaťáka změnit v nemluvného morouse nebo ve vypravěče hloupých vtipů. Jestliže po šedesáti minutách zíváte nudou nebo si připadáte jako v mučírně, na něco se vymluvte a odejděte domů.