Možná vás překvapí, co muže udělá šťastnými...

 

Respekt

Úcta, obdiv a respekt je pro muže velmi důležitý. Jsou to přeci „pání tvorstva“, proto potřebují cítit, že si jich jejich partnerka váží, akceptuje je a potřebuje je!

Pochopení

Chlapi se cítí od přírody živiteli a ochránci, potřebují vnímat, že ženy tyto vlastnosti oceňují. Dnešní doba emancipace je v této roli úplně neutvrzuje, proto potřebují od partnerky ujistit, že svou roli zvládají a nepochybují o ní.

Sex

O tom není třeba diskutovat. Muži potřebují sex a to hodně sexu! (samozřejmě exitují výjimky) Sex je pro muže něco jako ventil, který jim umožňuje uvolnit napětí i sdílení vzájemné intimity.

Humor

Muže nejvíce přitahují ženy, které se usmívají a vypadají spokojeně. Pokud se ženy dokáží zasmát a neberou vše smrtelně vážně, jsou pro muže atraktivní.

Spolehlivost

Jistota, že se dokážete postarat o domácnost, nakoupit a vytvořit domov. Chlapi jsou vlastně vcelku nenároční, chtějí mít pohodlný domov, kam se rádi vrací a nemusí se hádat o mytí nádobí a luxování. Neříkáme, že máte být domácí puťka, ale když pochopíte princip jejich uvažování, ušetříte si spoustu času stráveného hádkami.

  11:20,  aktualizováno  19. března 2019 13:47