Nemějte jen růžové brýle a všímejte si počátečních signálů. Napoví vám, jak to půjde dál!

Nehledí jen na sebe

Když s vámi muž začíná, tak si všímejte, jestli stále není na prvním místě on. Jestli se řídí i podle vás – například kam půjdete, co budete dělat, co vás baví, co máte ráda. Jestliže je vše jen podle něho, nesmíte si nechat vše líbit a musíte se rovnou ozvat. Když to neuděláte teď, později to půjde už jen velmi těžko.

Nenutí vás do svých koníčků

Je skvělé mít nějaký zájem. Když vás spojí oba dohromady. Pokud vám jeho koníček není srdci blízký a on vás nutí, ať ho také děláte, nebo s ním při něm trávíte všechen svůj čas. určitě to správné není. Podpora je důležitá, ale není dobré se za každou cenu předělávat a přetvářet. Po čase se stejně přijde na to, že to dělat nechcete a budete to jen nenávidět.

Nemluví jen o svých bejvalkách

Minulost si neseme všichni a nedá se vymazat. Ale zase nemusíme vědět, co rády jedly jeho ex přítelkyně, jakou značku parfému nosily, jak se o sebe staraly, kolik toho nacvičily a už vůbec ne, co jim slušelo za prádlo, či jaké byly v posteli. Takže – řekněte, že toto poslouchat nechcete. A tečka.

Nezastírá vás před kamarády

Jste spolu už několik měsíců a neznáte žádné jeho kamarády a ani jste s nímnikde ve společnosti nebyla? No není to divné? Muž, pokud o ženu stojí, tak sejí rád chlubí. Kámoši si velmi rádi obkouknou své protějšky a pak se o nichbaví.

  10:06,  aktualizováno  24. března 18:13