Víte, jak by měl vypadat váš ideální muž? A jaký by naopak neměl být?
Stejně tak jako existují muži, o kterých sní každá žena, jsou i ti druzí, kterým by se měly ženy obloukem vyhnout, jinak mají zaděláno na pořádný problém. Určitě už jste taky nějakého z nich potkala. A kteří to jsou?

Mamánek

Muž, který i po třicítce bydlí u maminky, je zvyklý na veškerý servis a nepřijde mu na tom nic divného. Nohy na ramena a rychle pryč, jinak se můžete těšit na randíčka v dětském pokojíčku a maminku, která vám bude udílet rady, jak má Jiříček rád svíčkovou a jak skládat jeho oblečení. Věřte, že není o co stát, protože maminka bude navždy ta první žena jeho života.

Záletník

Je třeba něco dodávat? Muže, který neumí být věrný a obšťastňuje kromě své partnerky i jiné ženy, prostě nechcete.

Workoholik

Řeknete si, že hodně pracovat není nic tak hrozného, třeba v porovnání s nevěrou. No… jak se to vezme. Partner sice není nevěrný s jinou ženou, ale práce pro něj bude vždy na prvním místě, s tím je třeba počítat. Divadla, oslavy narozenin, nic z toho nelze plánovat, protože workoholikovi se často stává, že zůstane déle v práci a na domluvenou schůzku nedorazí. Dovolená je taky velký problém. Pokud už někam vyrazí, nutně potřebuje wifi a s notebookem se bude horko těžko loučit.