Zapomeňte na experimentální dobrodružství, sexuální hračky i další erotické hry. Víme, proč ty nejšťastnější páry praktikují právě vanilku!

Vanilku prosím!

Nemyslíme tím však zmrzlinu. Od doby, kdy celý svět zachvátila vlna Padesáti odstínů šedi, se zvýšil tlak na sexuální život. V milování teď musí být co nejvíce experimentů, speciálních poloh, nástrojů, hraček, hraje s nervy i s pokušením. Kde je však normální milování? Vědci zjistili, že páry, které jsou šťastné a mají skvělý sexuální život, praktikují "vanilku". Vanilkový sex se na první pohled může zdát jako nudný - jedná se milování bez hraček, sprostých slov i technik BDSM. Přesto je to právě to, co dělá vanilkový sex tak výjimečným: při milování se zaměřujete jen na sebe, všechno ostatní je druhotné. Navrací nás ke gró lásky: dva lidé, kteří se sobě chtějí fyzicky i psychicky co nejvíce přiblížit a zkoumat svá těla. Tady není potřeba žádného dalšího rozptylování!

Hlavně zpomalit

Tlak na výkon nás provází každý den - ať už ve škole, v práci, v osobním životě. Být co nejlepší, všechno rychle zvládat. Není to příliš? A právě v ložnici by mělo jít o relaxaci a o zpomalení. Tady není potřeba tlaku, ani žádného stresu. Při vanilkovém sexu děláte jen to, co se vám líbí - nemusíte zkoušet za každou cenu něco nového, při čem se neuvolníte a nedělá vám to radost. 

Je vhodný i pro mne?

Co je v dnešní době zabijákem vášně a pravidelného milování? Náš hektický, každodenní a uspěchaný život. A právě vanilkový sex je relaxací, kterou potřebujeme po stresujícím dni. Neříkáme, že experimenty a sexuálním dobrodružství nejsou fajn - ale ty si můžete třeba nechat na víkend. Tady jde o společné splynutí a také o sdílení vaší lásky. Navíc se určité praktiky lépe dělají jen s milencem, než s partnerem, kterého milujete. Díky vanilkovému sexu se naučíte lépe poznat sebe sama, partnera, vaše tělo a vaše potřeby. A to všechno je to nejlepší cestou pro fantastické orgasmy!

  17:39,  aktualizováno  21. března 2019 11:16