Otázka jakou si klademe asi všechny....

Konečně máte pocit, že jste narazila na toho pravého, prostě Pana Božského. Všechno je skvělé, jste šťastná a spokojená, ale přece jen vás něco trápí. Co? Dost důležitá otázka každého vztahu! Kdy je ten správný čas s ním strávit první noc?

Někdo říká, že na třetím rande, někdo zase po třech týdnech randění, pravda ale je, že univerzální pravidlo na ten správný čas neexistuje. Jenže jak odhadnout, jak dlouho ho napínat, aby neztratil zájem? A kdy je naopak moc brzy a mohl by si o vás myslet, že jste snadná kořist? Záleží na mnoha okolnostech, třeba na tom, jak dlouho se znáte, když jste například začala randit se svým dlouholetým kamarádem, bude to něco trochu jiného než s mužem, s nímž se znáte týden. Nejdůležitější ale je, jak se s ním cítíte. Jiskří to? Funguje mezi vámi chemie? Rozumíte si? Dokážete odhadnout, jestli hledá jen flirt, nebo touží po něčem vážnějším? Existuje mezi vámi nějaká intimita? Proběhla už nějaká pusa? Na tom všem záleží. Důležité také je, aby to bylo vaše dobrovolné rozhodnutí a nenechala jste se do této situace vmanévrovat jen proto, že se z náznaků bojíte, že ho přestanete zajímat, když se s ním brzy nevyspíte. A taky pozor na alkohol, který otupuje smysly i zdravý úsudek. Nenechte se opít ani dobrým drinkem, ani sladkými řečičkami.

Na závěr vám jen poradíme, abyste nezapomínaly na to, že muž, ať se tváří jakkoliv nevinně, je ve své podstatě lovec a příliš snadná kořist ho znudí. Nedejte se tedy příliš snadno, ale zároveň zbytečně nedělejte drahoty, abyste ho nenapínala tak dlouho, až ztratí zájem. Prostě a jednoduše, poznáte to sama. Pokud si nejste zcela jistá ani na pátém rande nebo po měsíci, nenuťte se do toho. Dejte na svoji intuici, kterou lidé často podceňují. Ona ale umí velmi dobře napovědět v mnoha důležitých životních situacích.