Nebo nejvyšší čas na ROZCHOD?
Nejste si jistá, jestli mezi vámi ještě proudí láska, nebo jste neuvízla v tomhle vztahu ze zvyku? Zjistěte, jestli s tímhle mužem neplýtváte svým časem.

1. Konec snění

Dokážete si ještě představit, jak spolu za pár let sedíte na lavičce v parku a ruku v ruce sledujete své dvě děti, kterak zvesela dovádějí na hřišti? Jestli ne, jde o jasné znamení, že vaše láska šla přes palubu.

2. Sex? Ne, díky

Kam se poděly ty doby, když jste ze sebe po zaklapnutí dveří strhávali nejen kabáty? Dnes už vám myšlenka na sex s ním připadá nechutná. Každý jeho další dotek vás spíš rozčiluje. Pokud tenhle stav trvá déle než tři týdny, už byste měla zpozornět.

3. Jiskra je pryč – doslova

„Možná je to jen krize,“ hustí do vás kamarádky. Ve snaze vrátit vztahu vášeň objednáte pobyt v horské chatě s krbem a doufáte, že romantické prostředí dokáže vzkřísit mrtvé. Nakonec celou dobu jen krmíte Instagram snímky dobrot, které jste měla k večeři, jásáním, jak krásná je tu příroda, nebo masér, které boty jste si vzala na včerejší výšlap, atd... Udržovat vášeň ve vztahu znamená někdy dřinu. Ovšem pokud jste uvízla v začarovaném kruhu, možná nastal čas z něj vystoupit a jít dál.

  9:35,  aktualizováno  24. března 2019 16:09