Dostala jste kopačky a máte pocit, že svět se hroutí. Víme, jak tuto "blbou" dobu co nejsnadněji přežít.

Vybrečte se

Emoce musejí pryč! Pořádně se vybrečte a klidně se i vyzuřte. Když to v sobě budete dusit, neuleví se vám a naopak se to projeví někdy později a v pěkném měřítku. Nemá ale cenu týden ležet v posteli, nic nedělat a jen se trápit. Vypusťte emoce hned a pořádně.

Pryč se vším, co vám ho připomíná

Klidně teatrálně roztrhejte jeho fotky, spalte jeho dopisy ( vytištěné maily). Jeho věci naházejte do krabice a poproste kamarádku, aby mu je zavezla. Neschovávejte si ani jeho dárky. Jsou to zbytečné emoce - zabalené do věcí. A vy potřebujete vše vyčistit a znovu volně dýchat.

Buďte krásná

V těchto těžkých chvílích pomáhá, když prostě budete vypadat dobře. Zajděte si ke kadeřníkovi a vyzkoušejte se svými vlasy to, po čem jste vždycky toužila. Teď jste zase svojí paní a nikdo vám do ničeho mluvit nebude. Vyházejte ze skříně staré oblečení, prodejte ho internetu a kupte si na sebe něco opravdu krásného, ženského a v pozitivních barvách.

Zabavte se

Nejhorší je hlava, která si pořád přehrává určité scény dokola a myslí na to, co se mohlo stát - kdyby. Nedejte ji šanci myslet na kraviny. Přihlaste se do kurzů tance, na jógu nebo začněte běhat. Všechno výborně čistí hlavu a také se vám v těle vytvářejí hormony dobré nálady.

 

  11:05,  aktualizováno  24. března 18:13