Když víte jaký máte styl a kdo jste, najdete si partnera, kterému se budete líbit přesně taková jaká jste!

Všude na nás míří módní časopisy, ve výlohách stojí figuríny s poslední módou, které nás lákají ke koupi a někdy jim podlehneme.

Víme, že móda se stále mění, jednou to jsou puntíky, pak volánky a nakonec proužky. Jedno je jasné, pokud slečna najde svůj styl oblékání brzo, má výhodu, protože ví, kdo je a podle toho si vybírá i partnera!

Trochu vám to vysvětlíme: jestliže jdete na schůzku s potencionálním partnerem, nejdříve vyrazíte na nákupy a obléknete si na sebe něco podle poslední módy, abyste se mu zalíbila, pak očekávejte, že vedle sebe budete mít chlapa s velkým charizma a každá žena po něm bude na večeři pokukovat. To by nevadilo v tom případě, jestliže hledáte někoho pouze pro pobavení, ale co si budeme povídat, všichni hledáme toho prince na bílém koni, se kterým zůstaneme do konce života.

Takže jestliže hledáte toho pravého pro dlouhý společný život, klidně si kupte nový kousek, ale takový, který se nevymyká z vašeho stylu. I když vám kamarádky budou radit něco jiného, je moc důležité za všech okolností zůstat sama sebou, přirozená a hotovo!

  22:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:46