Opadly vám růžové brýle a dostali jste se do stereotypu? Nic není ztraceno. Víme, jak to mít krásné jako při první zamilovanosti:

Mějte společné zážitky

I když spolu přes týden moc nejste a máte plno povinností, vymezte si čas jen pro sebe. Ideální je k tomu jeden večer v týdnu a jeden víkendový den. Hezké je si zajít na večeři, do kina, na výstavu nebo jít spolu cvičit. O víkendu si zkuste naplánovat výlet, třeba jeďte lyžovat. Společné zážitky spojují.

Vnímejte partnera z jiného úhlu

Zabijákem vášně je každodenní soužití, kdy ho vidíte ve všech situacích  - když jde na záchod, když je rozespalý, když se dívá na telku. Zkuste ho vnímat jinak, skrze oči jiných lidí a uvidíte, kolik zajímavých věcí na něm najdete. Nenechejte se denní rutinou převálcovat.

Nebuďte pohodlná

Dáme vám jednu radu - i doma choďte oblékaná a upravená tak, abyste byla hezká. Nemusíte doma zrovna chodit na jehlách a mít dokonalý make-up, ale i domácí oblečení by mělo být stylové a sladěné. Vlasy vypadají dobře stažené v nedbalém uzlu a stačí jen obyčejný BB krém!

Dotýkejte se

Vzpomínáte na začátek, kdy jste se od sebe nemohli odtrhnout? Doteky a fyzický kontakt je velmi důležitý. Nemyslíme tím ale jen sex, ale prostě se k sobě schoulit třeba u sledování televize nebo jen tak se během dne pohladit a políbit. To vzájemně sbližuje.