Držení za ruce je umění, pro někoho je to intimní pro jiného otrava. Styl však prozdradí hodně:

Podání ruky není držení

O podávání rukou existuje mnoho příruček. Experti na řeč těla umí z běžného podání ruky přečíst člověka. Žena ve vztahu to má trochu komplikovanější, protože ve vztahu to není je o podání ruky, jde přeci o lásku.

Křečovitě

Drží se vás doslova jako klíště. Váš muž je nejistý. Hledá oporu. Křečovité svírání ruky není prezentace síly, ale spíše touha po vlastnictví a ochraně. Ze začátku vztahu bychom tomu nepřidávali příliš velkou váhu, zpočátku jsme všichni trochu nervózní.

Hravě

I při držení ruky se dá projevit hravost. Jeho prsty jsou neustále v pohybu. Máte štěstí na hravého muže, se kterým vás čeká mnoho zábavy a experimentů. Ale pozor není dobré takové muže brzdit, jakmile se cití spoutáni nebo se nudí, opustí vás.

Výběrově

Drží vás za ruku jen v případě vašeho nátlaku, jinak považuje držení za ruce ve společnosti za zbytečné? Není to znak přelétavosti, je to spíš macho typ.

Nejistě

Něžné, stabilní a jemné sevření je často vidět u čerstvě zamilovaných. Pokud přetrvává, narazila jste na romantického muže, který bývá stabilní, vstřícný a otevřený.

  9:54,  aktualizováno  24. března 2019 16:19