Nezáleží na tom, jestli jste spolu už dlouho, nebo jste se potkali teprve nedávno a ještě spolu ani nechodíte, takhle poznáte, že je do vás blázen!

1. Je tak trochu blázen! Občas si začne jen tak z ničeho nic pobrukovat, tancovat, skákat.

2. Pořád vás chválí. Každý den vám skládá komplimenty, že vám to slušní, že miluje váš smích, že máte hezké oči, že tyhle dříny vám dělají hezký zadek.

3. Může na vás oči nechat. Dlouze si vás prohlíží a přitom se na vás tak divně culí a sem tam si povzdechne.

4. Mluví s vámi úplně otevřeně! Nic před vámi netají a dokonce jako to, jaký byl v dětství a začne se vám svěřovat. Berte to jako velkou poctu.

5. Vždycky se s vámi rozdělí. Ať už mu chcete ujíst cokoliv, i když to sám naprosto zbožňuje, vždycky vám nabídne a mnohdy i větší kus, než má on sám... přece když to máte tak ráda.

6. Sdílí s vámi čas. Místo toho, aby šel s kamarády ven, a klidně na poslední chvíli všechno odřekne, jen aby mohl být aspoň chvíli s vámi.

7. Pečuje o sebe. Záleží mu na to, aby se vám líbil. Takže když náhodou prohodíte, že se vám líbí muži s plnovousem, nebo zbožňujete flanelové košile, poběží si hned jednu koupit. Jen pozor, ať něco neřeknete z legrace a na další schůzku nedorazí třeba s náušnicí v uchu.

  0:01,  aktualizováno  24. března 2019 16:19