Vybavujete si ty krásné chvíle, kdy jste byla čerstvě zamilovaná do toho svého Pana Božského?

Vznášíte se na obláčku zamilovanosti a spousta věcí najednou přestane být důležitá, nebo je vidíte v trochu jiném světle. Je to skvělý pocit. A co všechno vlastně zažíváte, když jste zamilovaná?

1. Začnete se těšit na společnou dovolenou, i když vás čeká až za půl roku, a budete nadšeně plánovat, co všechno musíte vidět a zažít.

2. Malicherným sporům a hloupostem se budete jen smát, nechají vás chladnou. Víte, že na světě jsou důležitější věci.

3. Budete mnohem sebevědomější!

4. Konečně se nebudete bát být opravdová a svá, nebudete muset hrát žádné role nebo se přetvařovat. Protože on vás má rád takovou, jaká jste. I odlíčenou s občasnými hysterickými záchvaty.

5. Budete se cítit jako opečovávaná královna a nebudete už svým kamarádkám závidět, že jim přítel v neděli servíruje snídani až do postele.

6. Nebudete panikařit, když vám do pěti minut neodpoví na zprávu. Protože víte, že to není tím, že by se nechtěl ozvat, ale protože zrovna teď nemůže. Na odpověď si klidně počkáte.

7.  Když půjdete okolo výkladních skříní nebo budete brouzdat na internetových obchodech, budete přemýšlet, co by vašemu drahému udělalo radost. Protože mu budete chtít dělat radost.

  13:47,  aktualizováno  24. března 18:23