A to nikdy a za žádných okolností!
Máte nového partnera, pořád na něj myslíte a nejraději byste s ním trávila každou volnou chvilku. Chápeme, láska je skvělá věc, ale na druhou stranu se taky říká „všeho s mírou“. I když jste zamilovaná a pro toho druhého byste v určité chvíli udělala cokoliv, je několik věcí, říkejme tomu ústupky, které byste v žádném vztahu dělat neměla. Které to jsou?

Nevzdávejte se vlastních snů, ať už jsou jakkoliv praštěné

Své sny si nenechte nikým vzít, ani partnerem. I když se můžou zdát sebevíc bláznivé nebo nereálné, jsou vaše. A i kdyby nakonec zůstaly jen v podobě snů, máte je jako svůj hnací motor a motivaci. Ponechte si je v dobách dobrých i zlých.

Nezapomínejte na svou rodinu a přátele

Říká se, že partneři přicházejí a odcházejí, ale rodina a přátelé zůstávají. No, něco na tom bude. I když jste sebevíc zamilovaná, nezapomínejte na své nejbližší, kteří jsou tady pro vás pořád, ať už jste singl nebo zadaná, šťastná, smutná nebo na pěst.

Nenechte si vzít vlastní čas pro sebe

Trávit čas společně s partnerem je skvělé, ale stejně důležité je i mít čas sama pro sebe, abyste načerpala síly, odpočinula si a o to víc se na svého přítele zase těšila.