Být singl už dávno není nic, za co byste se měla stydět, naopak to skoro začíná být moderním trende!
Singl lidí, mužů i žen, přibývá v posledních letech stále víc a víc, a tak se množí i knihy, články a názory, že je to vlastně fajn styl života. Málokdo už ale přiznává, že být singl s sebou přináší i řadu každodenních nemilých situací a problémů. Které to jsou?

Trávíte večery o samotě

Dobře, určitě to nebude každý večer, ale přece jen těch večerů, kdy jste doma sama, není zas tak úplně málo. Člověk se zabaví – čte si knihu, podívá se na film, ale ve dvou by to přece jen bylo o trochu lepší, ne? Měla byste s kým probrat další díl seriálu nebo byste se konečně mohla podívat na ten horor, do kterého se vám samotné nechce.

Usínáte sama

Letiště obsazené jen z jedné poloviny není nic extra veselého. Ne, že by samy neusínaly i holky, které s někým chodí (ale nebydlí spolu), ale přece jen se každou noc nemáte ke komu přitulit, ráno vás nikdo nebudí, s nikým nelenošíte. A to po čase začne člověka docela štvát.

Řešíte parťáka na dovolenou

Chcete jet na dovolenou, ale nemáte s kým. Co třeba kamarádka? Jo, proč ne, ale taky nemůže vždy, nemusíte mít stejnou představu o destinaci nebo způsobu trávení volna, a na rozdíl od párových kompromisů se nemusíte (chtít) dohodnout. Takže sama? Jasně, sólo cestování nabývá na síle a málokdo se už v dnešní době diví nebo na vás civí, když si vyrazíte sama na dovolenou. Na druhou stranu se musíte spoléhat jen sama na sebe, a hlavně nemáte s kým sdílet zážitky. Nemluvě o tom, že singl cestování vyjde o dost dráž, než když jedete s někým dalším.

  14:40,  aktualizováno  24. března 18:14