Najít toho pravého není v dnešní době vlastně vůbec žádná sranda!
Málokdy má člověk šanci seznámit se tzv. organicky čili úplně normálně – třeba v práci, při cestě MHD, nebo jen tak na ulici. Spousta zadaných lidí okolo nás docela často říká, že kdyby nebyli se svou drahou polovičkou, že vůbec neví, jak a kde by se seznamovali. Tak jsme si řekli, že dáme dohromady nejběžnější možnosti, kteří dnešní nezadaní při hledání toho pravého a té pravé mají.

Aplikace

Čím jiným v dnešní přetechnizované době začít, než aplikacemi? Virtuálně svět je pro mnoho lidí pro navázání prvního kontaktu ideální – nemusí nikam chodit, seznámí se v klidu z domova, nevadí, že jsou ostýchaví, protože ve virtuálním prostředí to jde jednodušeji, mají širší výběr. Nastavíte si filtry – věk, vzdálenost a aplikace vám připraví seznam potenciálních partnerů, stačí si jen vybrat. Zní to skvěle. Jenže k tomu patří také bohužel velké ALE. Díky nutnosti mít propojený účet na Facebooku máte alespoň nějakou jistotu ohledně identity toho druhého. Ale nikdy si nemůžete být 100% jisté. Rychlost a jednoduchost seznamování tohoto typu také nahrává častému střídání partnerů. Navíc nevíte, jestli si ten druhý nepíše s dalšími deseti dívkami. Ale i tak, šanci aplikacím klidně dejte, jen buďte obezřetné. A které to jsou? Nelze nezmínit Tinder, nebo taky původem českou aplikaci Pinkilin.

Online seznamky

Je to trochu podobné jako aplikace, ale přece jen víc rozšířenější a lokální. Zatímco na Tinderu můžete narazit i na turisty, na klasický online českých seznamkách se to většinou nestane. Pokud o nějaké uvažujete, vybírejte obezřetně podle recenzí. Pozor na placené služby, které se často automaticky prodlužují a obírají vás o peníze. Na webových seznamkách je fajn, že tam najdete hodně lidí. Míň fajn je, že na těch neplacených je i spousta typů mužů, se kterými se rozhodně setkat nechcete, takže je potřeba větší trpělivost a obezřetnost. Pokud se s některým z nich nakonec rozhodnete sejít, řekněte minimálně jedné svojí kamarádce, kam jdete, jak se jmenuje a dejte mu jeho telefonní číslo. Prostě pojistka pro všechny případy!