Čeká vás první schůzka s novým objevem, na kterou se moc těšíte a záleží vám na ní. Co když to bude konečně „pan božský“?
Jenže co když se rande tak úplně nevyvede? Bohužel i to se stává, ani prvním schůzkám se různé trapasy nevyhýbají. Na první pohled to jsou opravdu hodně trapné situace, na druhý máte zase vtipnou historku k vyprávění. Důležité je si z toho nedělat hlavu, stává se lidem po celém světě, nejste v tom sama. Jaké trapné situace tedy na prvním rande hrozí?

Musíme si promluvit

Au. V žádném vztahu snad neexistuje zlověstnější věta. Každý, kdo ji uslyší, očekává jen samé nepříjemnosti. U kluků je to ještě o trochu horší, protože obecně neradi věci probírají do detailů. Takže s touhle větou opatrně.

Nic

Jak vám je asi jasné, téhle odpovědi musela předcházet otázka „Co se stalo?“, případně „Co ti je?“ a rázem se z nevinného „Nic“ stane velmi nepříjemné „Nic“. Noční můra každého kluka i muže, protože je jasné, že jde do tuhého. A oni si jako na potvoru nemůžou vzpomenout na to, že by udělali něco špatně.

  19:57,  aktualizováno  21. března 2019 11:16