Přece nikdo nechce, aby to skončilo katastrofou!
Čeká vás první rande? Gratulujeme! Řešíte, co si vezmete na sebe, kam půjdete. A přemýšleli jste někdy o tom, jak se na rande vlastně chovat? Protože některé věci na první schůzce jsou prostě tabu. Které? Dali jsme dohromady 5 věcí, kterým byste se rozhodně měli na prvním rande vyhnout, pokud se chcete dočkat i dalšího.

Vyzvídání

O tom druhém chcete zjistit co nejvíc, to je naprosto přirozené a bylo by divné se na prvním setkání na nic neptat. Ale všeho s mírou, i vyzvídání. Neptejte se ho, jestli se chce ženit, kolik chce mít dětí a podobně. Zbytečně byste ho vyděsila, přestože vy to třeba tak nemyslíte a prostě jen chcete vědět, s čím můžete v daleké budoucnosti počítat. Zapomeňte i na otázky týkající se jeho platu, auta a dalších majetkových poměrů. Nebo budete vypadat jako zlatokopka a první rande bude zároveň i tím posledním.

Plánování společné budoucnosti

Víme, že to je těžké, když se vám zdá, že jste právě potkaly Pana Božského, ale nic neplánujte. Vážně. Nevybírejte v mysli svatební šaty ani si nepředstavujte, jak krásné a chytré budou vaše roztomilé dětičky. Je to první rande a stát se může cokoliv, tak nemějte nesplnitelná očekávání. A hlavně o tom před ním nemluvte. Mohl by se vyděsit a už byste ho nikdy neviděla.