Přejete si dlouhou, romantickou lásku s mužem? Pak těchto věcí určitě vyvarujte:

Nechoďte doma ve starých teplácích

Ano, víme. Je to tak pohodlné. Přijít domů a hodit na sebe něco příjemného a nemyslet na to, jestli jednotlivé kousky spolu ladí. Jenže muži jsou vizuální a chtějí vás mít krásnou i doma. Zvlášť pokud se celý den nevidíte a jste spolu až pak večer doma. Když budete v teplácích a ve staré vytahané mikině, bude se ohlížet jinde.

Nestrašte ho maskou

Být krásná není jen tak a chce to pravidelnou péči a údržbu. Jenže taková pleťová maska není nic příliš estetické a pokud je to dokonce plátýnková, tak se vás může i leknout. Masku si udělejte sama v koupelně, když budete naložená do vany nebo když ON prostě není doma.

Pedikúra není pro jeho oči

Stejně tak, jako pečujete o obličej, to chce pečovat i o chodidla. Pokud nechodíte do salónu a děláte si ji doma, opět to nemusí být s ním při společném sledování televize. Opravdu není příliš estetické, když kolem něho poletují ustřižené nehty nebo když si špachtlí brousíte paty.

Zavírejte si dveře na WC

Některé páry tvrdí, že jim nic nevadí, a tak když mají společnou koupelnu se záchodem, tak se klidně spolu baví, když jeden sedí na prkýnku a druhý se sprchuje. Jenže všeho je příliš a každý by si v určitých chvílích měl zachovat svoji intimitu. Takže na WC sama a se zavřenými dveřmi.

Zubní hygiena!

Že k čištění zubů patří také čisté mezizubní prostory a jazyk? I když bravurně šermujete dentální nití a pak si stěrkou vyčisíte jazyk, není to příliš krásné. Do koupelny choďte sama a dejte mu najevo, že zavřené dveře znamenají nevstupovat. Stejně tak to dělejte i u holení nohou a intimních míst.

  12:18,  aktualizováno  24. března 2019 14:51