Další společné setkání by mohlo být velice trapné
Jste právě čerstvě po rozchodu se svou láskou a nejradši byste byla celé dny zalezlá doma, cpala se čokoládou a vymýšlela nejkrutější pomsty? Ty první dvě aktivity můžete praktikovat dle libosti, ale na negativní výpady si dejte pozor. Je jasné, že se cítíte zrazená, ale útok není nejlepší řešení, protože nikdy nevíte, kdy se s bývalým přítelem znovu setkáte. Co tedy po rozchodu nikdy nedělat?

Nepomlouvejte ho

Začít bývalého přítele pomlouvat, když ještě před týdnem jste mu na sociálních sítích vyznávala lásku? Zapomeňte, vypadala byste jen jako zhrzená a uražená holka, která kolem sebe kope.  A navíc – nekažte si sama vzpomínky na to hezké, co mezi vámi bylo.

Nebombardujte ho zprávami

Nejlepší lék, jak se z rozchodu dostat? Ideálně nesledovat ho na sociálních sítí a nebýt v kontaktu. Víme, lehce se to řekne, hůř udělá. Ale pro vaše dobro ho nebombardujte zprávami, zejména když vám neodepisuje. Mohla byste mu taky v naštvání napsat něco, čeho byste později litovala. Jasně, je fajn mu popřát třeba vše nej k svátku nebo narozeninám, pokud je zrovna má, ale určitě mu neposílat desítky zpráv týkajících se vašeho rozchodu nebo vztahu. Byla byste u něj jen za hysterku, a to nikdo nechce.