Společné bydlení je přelomovým okamžikem v každém vztahu!
S přítelem už spolu nějakou dobu chodíte a najednou přijde s tím, že byste spolu mohli bydlet. To je prostě sen každé zamilované holky. Nebo ne? Jasně, budete se svým milým každý den, budete vedle sebe usínat, probouzet se. Ale taky sdílet jeden záchod, ledničku a spoustu dalších věcí. V tomhle případě opravu platí pořekadlo: dvakrát měř, jednou řež. Co všechno byste měla zvážit předtím, než se ke společnému bydlení odhodláte?

Už žádné roztrhané tepláky a vytahaná trika

Přítel vás doteď zná jako krásnou, upravenou holčinu, která na sebe dbá. Nezkazte mu tenhle dojem tím, že vás najednou bude každý den vídat ve vytahaných teplácích a neučesanou. Buďte i po společném sestěhování pořád krásná a přitažlivá. A pozor, opravdu to jde i v domácím oblečení, nemusíte nutně chodit v koktejlech a lodičkách.

Konec hlasitých tělesných projevů

Co tím asi tak myslíme? No, přiznejme si to, i holky krkají a prdí. Což si ovšem muži nemyslí, takže je fajn je v téhle životně důležité iluzi udržet co nejdéle. Jojo tohle je vážně zatěžkávací zkouška. Ale nebojte, i vaše drahá polovička se rozhodně bude v prvních chvílích společného bydlení krotit.

  9:11,  aktualizováno  24. března 2019 14:27