Je to tak. Muži se navzájem kryjí a poskytují si přesvědčivé alibi. Máte podezření, že je vám váš drahoušek nevěrný?

SCHOVÁVÁ si před vámi mobil

Nedá bez něj ránu, dokonce ani když jde na záchod či do sprchy. Sem tam s ním dokonce zmizí před dům, aby si nerušeně vyřídil důležitý pracovní hovor. Smsky mu na displeji pípají ve zcela nevhodnou dobu – večer, o víkendech a v nejhorším případě i v noci. Pokud vám neustále tvrdí, že je to jeho nejlepší kamarád, nevěřte mu.

 

KRITIZUJE vás za věci, které mu dříve nevadily

Dříve mu vaše oblíbené domácí tričko s ovečkou připadalo roztomilé, teď se při pohledu na něj ušklíbne a mezi zuby procedí něco o infantilitě. Vzhledem k tomu, že milenky mají zpravidla byteček jako klícku, ve které se po zemi rozhodně neválí dětské hračky, začne si toho váš drahý všímat a poukazovat na domácí nepořádek.

 

MĚNÍ IMAGE a kupuje si nové oblečení

Dříve přitom div neom­dléval při pouhé představě, že si v kabince bude muset něco zkoušet. Najednou se u něj ve skříni objevilo několik nových košil, z rozdrbaných trenýrek přesedlal na sexy boxerky a v koupel­nové skříňce se mezi deodorantem a pěnou na holení zničeho nic objevil značkový parfém.

 

MÁ NOVÉ KAMARÁDY a taky mu přibyly nové koníčky

Váš ‚starý‘ jezevec, který dřív sportoval nanejvýš na gauči u televize a razil heslo, že pivo dělá hezká těla, se najednou shání po raketě na squash a chce být fit.

 

POMLOUVÁ a kritizuje ostatní

Je-li vaše podezření konkrétní, pak ta, která kritiku slízne nejvíc, bude právě ona škodná. Když se ho zeptáte, jestli mu připadá přitažlivá, znechuceně odfrkne, obrátí oči v sloup a bez obav její vizáž očastuje nelichotivými poznámkami, přičemž nezapomene ani na její prudkou ‚inteligenci‘. Také vás ujistí, že tyhle typy opravdu nemus