První rande s novým objevem je velká událost. Kdo by nechtěl udělat dobrý dojem, že?

A tak strávíme hodně času v koupelně a pak taky před skříní a na telefonu s kamarádkami, aby nám poradily, co na sebe. Prostě to zahrnuje opravdu hodně příprav. Přemýšleli jste nad tím, že i volba místa hraje velkou roli v tom, jak bude první schůzka probíhat? Je to tak! Důležité je, abyste se tam oba cítili příjemně, a zároveň, co si budeme povídat, aby to bylo někde mezi lidmi, protože nikdy nevíte, co se z toho druhého může nakonec vyklubat. Připravili jsme pro vás seznam 5 míst, kam raději na první rande nechodit. Jdeme na to!

Na víno

Posezení u vína je docela oblíbenou formou prvních setkání, ale může být i kamenem úrazu. Protože pokud toho náhodou vypijete trošku víc, hrozí, že se vám bude váš parťák v podroušeném stavu líbit víc než za střízliva. Na to pozor, abyste pak nebyli rozčarované.

Na loď

Speciálně teď v létě to vyloženě láká někam k vodě, taková romantická projížďka lodí při západu slunce po řece, to je nádherná představa. Nebo ne? Ano, ale určitě ne na první schůzku. Proč? Čistě pragmaticky – z lodi jen tak neutečete, kdyby se náhodou ukázalo, že rande nebude až tak skvělé, jak jste doufali.

Do sauny

Je to tak, někteří pánové se toho nebojí a hned na prvním rande si vás chtějí občíhnout, jak vás příroda stvořila, a proto vás lákají do sauny. Ti méně odvážní se spokojí s pozváním do bazénu. Což je třeba při aktuálním počasí dost lákavá představa, na druhou stranu se hned před tím druhým obnažovat a mazat si vzájemně záda taky není ideální. Buď proto, že vám nakonec nesedne, nebo pokud ano, tak se zbytečně ochudíte o ty krásné chvíle postupného poznávání se.

Do kina / divadla

Možná si říkáte, proč nejít do kina nebo do divadla? Kvůli jedné zásadní věci – moc si s tím druhým nepopovídáte. Což je speciálně u prvního rande dost škoda. Přece jen chcete svůj objev víc poznat a zjistit, zda si spolu budete rozumět. A to v kině moc nejde. A v divadle už vůbec ne, pokud nechcete, aby vás ostatní okřikovali.

Mimo civilizaci

S neznámými místy nebo místy vzdálenými mimo civilizaci opatrně zejména v případě, že daného člověka neznáte. Nechceme malovat čerta na zeď, ale bylo by naivní si myslet, že úplně každý má čisté úmysly.

  14:51,  aktualizováno  24. března 2019 14:51