Jak byl měl vypadat váš ideální muž? Vysoký, modrooký, vysportovaný?

A přemýšleli jste někdy nad tím, jaký by měl být po povahové stránce? My ano a dali jsme dohromady 4 vlastnosti, kterými by měl každý správný muž oplývat. Máme už totiž dost všech těch převoněných mániček, které tráví v koupelně víc času než my, i hrubiánů bez vychování, kteří nejenže vám neotevřou dveře, ale ještě do vás strčí, aby mohli projít první. Jste na tom stejně? Zajímá vás, které vlastnosti oceníme nejvíc?

Spolehlivost

Domluvíte se, že se potkáte v 5, ale váš milý bez omluvy nedorazí? Nebo vám to zruší na poslední chvíli? Ne, s takovým mužem se nedá pořádně fungovat. Na svého partnera se prostě potřebujete spolehnout, vědět, že drží slovo, že vám pomůže, když bude potřeba, podpoří vás. Protože přesně to ten pravý dělá.

Věrnost

Neříká se nám to zrovna lehko, ale nějak se nám poslední dobou zdá, že být věrný se moc nenosí. Přesto je to jedna z klíčových vlastností správných mužů, kterou ocení každá žena. Nestálého přelétavce, který není schopný monogamního vztahu, stejně nakonec každá pošle do háje.

Vtipnost

Podobný smysl pro humor je ve vztahu důležitý! Když vyprchá první pobláznění, je to právě humor a vtip, který je kořením nejen partnerských, ale vlastně i těch přátelských vztahů. Muž, který vás rozesměje za každých okolností, je ten pravý.

Tolerance

Wikipedie říká, že tolerance znamená ochotu, schopnost nebo možnost člověka nebo společnosti žít vedle lidí s jinými názory, postoji a přesvědčeními nebo přijímat či dokonce snášet něco samo o sobě spíše nežádoucího nebo nepříjemného. Čili schopnost brát toho druhého, jaký je, i s jeho slabostmi nebo zlozvyky, je základem každého dobrého vztahu.  Dopřejte mu jeho oblíbený fotbal, a on vás zase na oplátku nechá koukat na romantické filmy.

Jaké vlastnosti na mužích oceňujete vy, které jsou pro vás u vašeho partnera klíčové?

  6:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:43