Možná si to ani neuvědomujete, ale z tohoto muži šílí:

Když jste zpocená

Právě jste docvičila nebo doběhla. Leje z vás pot a čůrky vám stékají po kůži. Vy si myslíte opak, ale když toto vidí muž, muže zešílet. Zrychlený dech a lesklá, mokrá kůže přímo svádí. A i když sama sobě v této chvíli nevoníte, tak druhému pohlaví ano.

Když jste vrátila z venku

Procházka na čerstvém vzduchu dokáže divy. Tváře získají narůžovělý odstín a celkově pak vypadáte i působíte spokojenější. Je to i tím, že si vyčistíte hlavu a obličej je uvolněný, stejně tak, jako celé vaše tělo i mysl. Vše z vás také vyzařujete a to je sexy.

Když vylézáte z bazénu

Mokré ulíznuté vlasy, stékající voda po kůži a po obličeji, mokrá tkanina plavek. Když si ještě rukama vlasy pročísnete dozadu, muž se může zbláznit!

Když si zrovna myslíte, že nejste hezká

Je to paradox, ale je to tak. Vyrazíte na párty a máte pocit, že dneska vám to vůbec nesluší. Jenže vaše podvědomí začne vyzařovat "jsem úžasná a krásná". Je to zkrátka chemie, na kterou muži cítí a přitahuje je jako mouchy lep. Neznamená to, že se nemáte perfektně upravit, ale někdy za vás udělá část práce podvědomí, i když se cítíte, že dnes o vás nikdo ani nezavadí pohledem.