Žádný kamarád, ale opravdový přítel!

Už nějakou dobu spolu randíte, je vám spolu fajn, ale vlastně jste si zatím výslovně neřekli, že jste oficiálně pár. Ale nezoufejte, všechno se nemusí nutně pojmenovat slovy! Existují signály, podle kterých poznáte, že to s vámi myslí vážně. Které to jsou?

Představí vás přátelům a rodině

Představil vás svým kamarádům? Nebo rodině? Anebo rovnou všem? Gratulujeme! Je to důkaz toho, že pro něj nejste jen tak někdo, ale jste natolik důležitá, že chce, abyste se znala s jeho nejbližšími.

Chce s vámi jet na dovolenou

Rád by s vámi vyrazil na dovolenou? Paráda! Dovolená je důležitá část roku a nikdo ji nechce trávit jen tak s někým. Plánujete ji společnými silami? Ještě lepší – chce, abyste si ji užili oba dva.

Počítá s vámi do budoucna

Neřekl vám to přímo, ale občas z nějakých rozhovorů nebo plánů vypadne, že s vámi počítá třeba na dovolenou příští rok, nebo přemýšlí, jak oslavíte Vánoce, přestože je teprve červenec. Je to bezděčná forma sdělení, že vaši budoucnost vidí společnou. Pokud se v jeho představách a plánech do budoucna nevyskytujete, buďte obezřetná.

Postará se o vás, když jste nemocná

Není vám dobře, jste nemocná, ale to ho neodradí od toho, aby za vámi přijel, udělal vám čaj nebo třeba nakoupil. Tomu se vážně říká láska! Onemocněla jste a po něm náhle ani vidu, ani slechu a ozve se, až když jste zase zdravá? Nohy na ramena a rychle pryč!