Potkala jste muže snů? Sundejte růžové brýle a nejprve si ho proklepněte, zda nedělá jednu z těchto věcí:

Často mluví o svojí ex

Ano, chápeme. Taky jsme si tím prošli a zlomené srdce není nic příjemného. Jenže pokud chcete muže na vztah, měl by na něho být připravený. Pokud je těsně po rozchodu, bude vás pravděpodobně brát jako citovou převaděčku, která mu pomůže jeho splín lépe překonat a vyrovnat se s ním. Říká se, že od rozchodu by mělo uplynout aspoň půl roku, než se zase naváže nová láska.

Platí jen za sebe

Neříkáme, že by vše měl jen a jen výhradně hradit muž, ale na začátku vztahu by to mělo být projevem jeho zájmu o vás, jakýmsi gentlemanstvím. Když se mu líbíte, nebude vůbec přemýšlet, jestli za vás zaplatí kino a večeři, bude naopak rád, že jste s ním a že mu věnujete pozornost. To, že vás pohostí, mu dělá radost. Pokud si platíte útratu každý sám, pak tady něco nehraje.

Neustále na vás naléhá

Vzájemná blízkost a intimita je krásná. Jenže musí být oboustranná. Když vás neustále do nutí do něčeho, na co vy sama necítíte, nenechejte se. Muž, který o vás stojí, vydrží i nějakou dobu čekat, protože vy mu za to stojíte. Pokud čekat nechce, tak zvažte, jestli vás pak nemá jen jako budoucí hračku do postele.

  10:54,  aktualizováno  24. března 2019 14:36