Stačí znát jen tyhle tři kroky!

Pravidelně se líbejte

Na začátku vztahu je to tak vzrušující a líbání ve vás okamžitě vyvolává brnění, aniž byste hned museli padnout do postele. Bohužel v průběhu vztahu se vytrácí a odehrává se pak už pouze v ložnici před nebo během sexu. Chcete-li zažívat to vzrušení, jako na začátku, tak odborníci radí líbat se každý den aspoň deset minut denně, v oblečení a bez toho, abyste hned na to skočili. Zkuste to třeba ráno - namísto rychlého polibku se pořádně líbejte aspoň půl minuty.

Jezte offline

Pokud se podíváte, jak spolu jí mnoho párů, často uvidíte, jak je každý zahleděný do svého mobilu. A to je chyba - snažte se spolu večeřet jen tak – bez zapnuté televize a hlavně bez neustálého koukání se na displej mobilu či tabletu. Elektronické rozptýlení není pro vztah dobré a brání vaší komunikaci a vnímání toho druhého. Ujasněte si pravidla, že například mobil můžete používat až půl hodiny po jídle.

Neporovnávejte se s ostatními

Připadá vám, že všichni mají barvitější, delší a pravidelnější sex? Opravdu? A odkud to víte?  Přestaňte se trápit domněnkami! Nemá smysl srovnávat se s ostatními, když každý má různé potřeby a preference. A v pornu to opravdu není realita. S partnerem dělejte to, co vyhovuje vám oběma a co máte oba rádi.

  6:20,  aktualizováno  24. března 18:14