Mít ségru je VELKÝ DAR!

Máte to štěstí, že máte sestru, ať už mladší, nebo starší? Že se vám to úplně nezdá jako štěstí, ségra vás štve, žehlíte za ní průšvihy nebo si bez dovolení půjčuje vaše věci? Jasně, to se mezi sourozenci stává, ale přece jen… mít ségru je super hned z několika důvodů. Že vás zrovna teď žádný nenapadá? Nic se neděje, my jsme dali dohromady hned tři důvody, proč je super mít ségru.

Spojenec

Je to jednoduché, ve své sestře vždycky najdete spojence proti rodičům. Potřebujete něco prosadit, třeba kam jet na dovolenou? Nebo krýt nějaký průšvih? Kdo jiný vám v tom pomůže, než sestra? Protože ví, že vy jí to příště taky oplatíte. A tak to mezi sestrami má být.

Parťák

Chcete jet na výlet nebo dokonce na dovolenou, ale nemáte s kým? Přítel v nedohlednu, kamarádky rozutečené a vy fakt nechcete trávit další dovolenou s rodiči? Zeptejte se ségry, pokud nemá své vlastní plány, určitě s vámi vyrazí. Výhoda je, že se dokonale znáte a víte, jak budete dovolenou trávit k oboustranné spokojenosti.

Vrba

Dostali jste ve škole kouli, byli jste za školou nebo jste dostali první pusu? Komu se s tím svěříte? Přece ségře, která je vždy vedle vás a rozumí vám. Poradí, pofouká bolístku nebo vám pomůže si spravedlivě zanadávat. Ať žijou sestry.

  6:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:41