Líbání je příjemná, i když ne úplně jednoduchá disciplína. A rozhodně nelze říct, že by ji uměl každý. Vy ale budete mít navrch, až si přečtete naše tipy. Stačí pár minut a osvojíte si super techniky, díky kterým se stanete bohyní polibků jednou pro vždy.

Nemůžete jen strčit jazyk do úst svého partnera a nazvat to francouzským polibkem. Mluvíme tu o delikátním umění, které zahrnuje řadu pomalých a smyslných technik, při nichž vzbuzujete touhu a vytváříte potěšení nejen sobě. „Vysoká škola líbací“ vyžaduje samozřejmě dávání i přijímání.

Jistě chcete znát ty nejlepší techniky, abyste udělala dojem na partnera. Ale nezapomínejte, že také on má své způsoby, kroky a pohyby, které touží během líbání uskutečnit. Buďte tedy připravena nejen dávat, ale i přijímat.

Nejlepší polibky jsou takové, kdy se spojí techniky obou partnerů, navzájem se střídají v intenzitě a oba si to pořádně užívají. 

Pokud chcete být v intimním stylu líbání více než jen průměrná, mohou vám následující rady zpestřit váš standardní repertoár.