Ráda s kamarádkami probíráte všechny holčičí záležitosti? Naprosto chápeme!

Ale přece jen jsou některé věci, které jen tak nevytrubujete, ani se s nimi nejdete svěřit mamce, ale nejlepší kamarádce je bez obav řeknete. Dali jsme dohromady 4 nejčastější témata, která holky svěří jen té opravdu nejlepší kamarádce. Která to jsou? Čtěte dál!

Trapasy

Tohle by mohla být kapitola sama pro sebe. Většinou jde o úsměvné trapasy, ale někdy se „zadaří“ opravdu gigantické faux-pas, a to se pak nelehce svěřuje i nejlepší kamarádce. Ta správná vás uklidní, přihodí nějaký svůj trapas, společně se tomu zasmějete a trapný pocit je zapomenutý.

Intimnosti

Tohle je opravdu hodně delikátní téma, s nímž se nesvěříte jen tak někomu. Ale nejlepší kamarádka bude znát velikost vaší podprsenky i vědět o tom, který kluk se vám líbí, nebo všechno o vaší první puse. A stejně tak vy o té její. Ke komu jinému chodit na radu, že?

Rodinné trable

Nejlepším kamarádkám se svěřují i ty méně veselé věci jako třeba rozpory se sourozencem, se kterými nechcete jít jako „práskač“ za rodiči, nebo rodinné trable a tajemství všeho druhu. Kamarádka vždycky nabídne svoje rameno, na kterém se můžete bez obav z vyzrazení vyplakat, aniž by soudila nebo udílela nevyžádané rady. Prostě tady bude jen pro vás.

Zdraví

Komu jinému se svěřit se zdravotními komplikacemi, než nejlepší kamarádce? Říká se, že sdílená radost je dvojnásobná radost, a sdílený smutek poloviční smutek. Nezapomeňte na to, až vám bude někdy ouvej, a nenechávejte si starosti jen pro sebe. I ty zdravotního rázu, o kterých se nemluví zrovna dvakrát lehce. Kdo ví, třeba zrovna vaše kamarádka bude znát nějakou dobrou babskou radu na vaše trápení. A příště to můžete pro změnu oplatit vy jí.