Muži auta milují, což je známá věc. Krásným vozem si pánové tvorstva plní dětské sny, kompenzují tělesné a psychické nedostatky, ale nevědomky také ukazují, s kým máte tu čest. Naučte se jeho povahové vlastnosti odhalit prostřednictví automobilu, který řídí.

Offroad

Terénní dravce řídí velcí dobrodruzi, kteří jsou neradi limitováni. S oblibou poznávají nové věci, patří mezi alfa-samce, nebojí se porušovat pravidla, potřebují mít nad věcmi kontrolu. Ekologie jim nic neříká. Klid a přírodu milují. Nudit se s majitelem “tereňáku” rozhodně nebudete. Mají rádi život okořeněný lehkou dávkou adrenalinu. A dámy, nevěřte známému pořekadlu, že velký vůz, malý penis. Pravda to vážně není.

Chcete dobrodružný život? Pak řidič offroadu je tím pravým.

SUV

Krásná auta s oblibou pořizují muži realisté, co jsou připraveni na vše. Nepřekvapíte ho spontánním výletem, sexem na odlehlé silnici ani nečekaným těhotenstvím. Má rád tradiční zázemí, ale nemá ani problém být single. Nesmíte mu však ublížit. Jinak se vytočí, sbalí kufry do svého velkého auta a odjede pryč.

MPV

Řidič víceúčelového vozidla je příkladem klasického rodinného typu. Nemyslí pouze na sebe, milované osoby jsou pro něj nesmírně důležité. Jde o obětavého jedince, jež upřednostňuje potřeby druhých před vlastními. Nezáleží mu na tom, co si o něm ostatní myslí. Žije pohodově, leč lehce stereotypně. Žádné velké divočinky od něj nečekejte.

Témata: šunka