Mužský a ženský svět jsou si v lecčems podobné, ale v mnoha ohledech se diametrálně liší.

Ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. A co na nás ženách muži prostě nikdy nepochopí, i kdyby se snažili sebevíc a porozumění ženám se vyučovalo ve škole? Tady je pět nejčastějších věcí, nad kterými muži kroutí hlavou.

Výpravy na záchod jen ve dvou

Ano, tohle je taková ženská klasika, která se snad nikdy nezmění. Chlapi asi nepochopí, že čas strávený na záchodě holky využívají jak ke zkrášlení, tak samozřejmě k probírání všeho možného důležitého i nedůležitého.

Jedny boty nestačí

Jen jedny botky na každé roční období? Tak to by opravdu nešlo. Většina mužů je ryze praktických a svoje obutí obnovuje až v momentě, kdy se jim doslova rozpadne na nohou, proto nechápavě kroutí hlavou nad každými novými střevíčky. Holt slevám se nedá odolat a zároveň je třeba mít botky pro každou příležitost, že?

Zlomený nehet je tragédie

Tohle se mužům v podstatě nikdy nestává, takže jejich nepochopení je vlastně docela pochopitelné. Ale zlomený nehet opravdu umí dost znepříjemnit život, nejenže to bolí a nevypadá to vábně, ale zároveň zatrhává oblečení. No prostě děs a hrůza.

Několikahodinové telefonáty s kamarádkou

Jste zvyklá si s kamarádkami volat klidně několik hodin? No jasně, proč taky ne, vždyť toho máte pořád tolik k probírání. Muži si ťukají na čelo a nechápou, protože oni si přece všechno řeknou třemi větami u piva a pak už jen komentují fotbal nebo vtipkují. Ještě že už existuje neomezené volání, jinak by muži měli velmi pádný argument proti této oblíbené holčičí činnosti.

Spaní pod širákem není romanťárna

Co je romantické pro muže, nemusí být romantické pro ženy. A naopak. Na jednu stranu chápeme, že třeba takové sledování noční oblohy plné hvězd v poloze ležmo je romantika jak blázen. Ale na tu druhou stranu takové chození „na záchod“ do lesa, nemožnost se pořádně umýt a všemožná havěť, která vám může přebíhat přes obličej, na tom prostě není nic romantického. Sorry, pánové.