Jsou zkrátka věci, které nemusíme TOLEROVAT!

První rande je důležitá událost pro holky i kluky. Každý chce udělat na toho druhého dojem. Ale občas se to úplně nepodaří, i přes veškerou snahu. Jaké děláme největší chyby na prvním rande? No, není jich úplně málo…. Tentokrát jsme se zaměřili na nejčastější chyby, kterých se na prvním rande dopouštějí kluci. Ale abychom byly spravedliví, příště si vezmeme na paškál chování, kterým si kazí první schůzky zase holky. Teď ovšem jdeme na ty kluky.

Pozdní příchod

Tak tímhle si zkazí dojem z prvního rande snad každý, nejen kluk. Je třeba ještě něco dodávat? Snad jen – choďte včas, a když už to neklapne, tak je dobré se omluvit.

Žádné plánování

Nemá snahu vybrat místo prvního setkání předem? Nebo to snad nedej bože nechává na vás? To je velké mínus! Alespoň na prvním rande by si měl dát záležet a vybrat místo, kde bude příjemně vám oběma, a ne se rozhodovat na poslední chvíli. Tím, že plánuje, dává najevo opravdový zájem.

Sebestřednost

Mluví jen on, vám skoro nedá prostor ani k jedné větě, a hlavně se vás na nic neptá? Neprojevuje o vás zájem? Na prvním rande to může být jen nervozitou, ale pokud by se to opakovalo, tak od tohohle kluka raději rychle pryč. Jájínky nikdo nechce.

Placení

Ano, placení je takové neverending story… má kluk zaplatit, nebo je lepší se o účet podělit? Řekneme to takhle – ten pravý gentleman zaplatí bez jakéhokoliv zaváhání celý účet, a navíc s díky odmítne vaši snahu mu část zaplatit (protože správná holka tu snahu projeví, včetně poděkování). Nechá rozdělit účet? No, ještě bychom ho úplně nezatracovali, třeba měl jen „štěstí“ na emancipované ženy, které za sebe nechtěly nechat platit. „Zapomněl“ si peněženku a celá útrata je na vás? Hm, stát se to může, ale pokud se hned neozve s návrhem další schůzky, na které vám to oplatí, kašlete na to.

  6:30,  aktualizováno  24. března 2019 14:43