Věříte, že pokud své hřívě dopřejete to nejlepší, odmění se vám? Stejně to má i Alena Šeredová. A proto svoji chloubu svěřila do rukou špičkové kadeřnice Ireny Vavruškové. Inspirujte se jejími kroky a vytvořte si ve svých vlasech přirozené vlnobití!

1. Objemné, nedbale vypadající, ale přirozené vlny. Základem pro dosažení tohoto efektu je Rebel Push-Up, unikátní pěnový pudr, který vlasům dodá potřebnou dravost a objem. Kadeřnice Irena přípravek nanesla na mokré vlasy od kořínků až do délek. Prameny následně vyfoukala do objemu a nakulmovala do nedbalého stylu.

2. Irena na suché vlasy aplikovala minerální pudr Power-In-Lotion, který vykouzlí zajímavou texturu a má zjemňující efekt mléka. Výsledkem jsou výrazné prameny, které přes svoji symetrii vypadají, jako by si každý z nich žil svým životem.

3. Alena Šeredová se pyšní nádherně přirozenou barvou, ale na doporučeni´ Ireny Vavruškové se rozhodla zaexperimentovat a dopřát svým vlasům jednodenní make-up Colorful Flash. Tónování je bez závazků, šetrné, prostě barvu druhý den vymyjete. Alena si vybrala odstín Mystic Forest, barvy s tajemným nádechem. Kadeřnice ji s pomocí štětce „vmalovala“ do již vytvarovaného účesu.

4. A aby účes zdobil Alenu co nejdéle, Irena ho v úplném finále přestříkla přípravkem Infinium Pure, profesionálním lakem bez parfemace. Ten vlasy zpevní, aniž je slepí. Ač účes zafixuje, vlny si zachovají přirozený pohyb a pevnost.

Vyhrajte skvělé přípravky na své vlasy!

Soutěžte o balíček péče a stylingu L’Ore´al Professionnel. Dopřejte svým vlasům maximální objem s řadou Volumetry, která eliminuje nadměrný maz na vlasové pokožce, dodává vlasům objem od kořínků, posiluje vnitřní strukturu vlasů a hydratuje je bez zatížení. Příjemné aroma svěží máty, limetky a jantaru navíc vlasy krásně provoní. Na závěr vyzkoušejte novinku v podobě profesionálního hypoalergenního laku Infinium Pure bez parfemace. Okamžitě vlasy zpevní a zachová je přirozeně lesklé. Ingredience navíc napomáhají dosahovat nejjemnějšího rozptylu, díky čemuž se vzduch v okolí nezanáší.

Více na lp.jenprozeny.cz.