Zářivý úsměv je pilířem bezchybného vzhledu. Že vás příroda neobdarovala bezchybně bílými zuby? Nezoufejte, můžete si je sama vykouzlit pomocí bělící pasty! A jaká je ta nejlepší?

Nedávno jsme otestovali bělící pastu Colgate Max White Expert Completea nemáme jí co vytknout! Už po prvních použitích jsme zaznamenali výrazné zesvětlení (a to i navzdory životadárným hektolitrům kávy!) a zlepšení bylo následně ještě více patrné.

Pasta Max White Expert Complete je k dostání ve 2 variantách a obsahuje pokročilou profesionální bělící složku (peroxid vodíku) a optické zjasňovače poskytující okamžitý bělící efekt. Dostane se hlouběji než většina bělících zubních past a dokáže vás zbavit i roky starého nežádoucího zbarvení.

Abychom si tento malý zázrak neschovávali jen pro sebe, máme pro vás jedinečnou příležitost v podobě soutěže právě o tento produkt.

Zúčastnit se můžete do 5. března 2018. Výhrou jsou produktové balíčky, ve kterých najdete novou bělící pastu Colgate Max White Expert Complete a zubní kartáček Max White Expert White s bělícím perem. A co pro to musíte udělat? Stačí odpovědět na otázku „Jaká vzpomínka vám vykouzlí úsměv na tváři“ na webu colgate.jenprozeny.cz. Těšíme se na vaše odpovědi!

  11:48,  aktualizováno  24. března 2019 16:11