Jsou vaše vlasy unavené, matné a bez života? Dejte jim pořádnou dávku antioxidantů rovnou z přírody. Přesně na nich je založená nová pečující řada Herbal Essences bio:renew, se kterou můžete soutěžit.

Revoluční řada přípravků na vlasy Herbal Essences bio:renew je výjimečná v tom, že obsahuje 90% složek přírodního původu a naopak v ní nenajdete parabeny, silikony ani barviva. Vlasy šetrně umyje a díky směsi antioxidantů, aloe a mořských řas je navíc chrání a oživuje jejich matný vzhled. Sílu této jedinečné péče poznáte s každým umytím, vaše vlasy budou hebčí, jemnější a zářivější. Vybírat můžete mezi šesti voňavými variantami, podle svého typu vlasů. Od hydratující s kokosovým mlékem po vyživující péči s mučenkou.

Právě teď je nejlepší čas na změny! Dostaňte do kondice své vlasy i kosmetické zásoby!

SOUTĚŽ

Pokud v období 9. 5.–4. 6. 2019 koupíte v drogerii ROSSMANN jakýkoli produkt z řady Herbal Essences bio:renew, neváhejte a s kopií (fotkou) účtenky se přihlaste do naší soutěže, která probíhá na herbalessences.jenprozeny.cz! Soutěžíme o poukázku v hodnotě 10 000 Kč na nákup v drogeriích ROSSMANN a 20 balíčků vlasové péče Herbal Essences bio:renew.

Více o soutěži včetně pravidel najdete na herbalessences.jenprozeny.cz.

  10:15