Jak si druhou polovinu chladných měsíců opravdu užít a ne ji jen „přežít“? Víme, jak na to…

Únor a březen bývají často ty nejletargičtější a nejméně veselé měsíce. Mrazivých teplot a dlouhých večerů máme už všichni dost a naše těšení se na jaro začíná nabírat na obrátkách. Zkuste to tento rok jinak! Zakomponujte do svého života tři jednoduché zvyky a chmurná nálada bude ta tam.

Naplánujte si zimní radovánky a zasloužený relax.

Vypravte se na krátkou dovolenou nebo víkendový výlet. Stačí pouhý den v jiném prostředí a naplněný vaší oblíbenou činností a nálada se vám hned zlepší o 100%. A to nejen během cesty, ale také před ní, protože se budete těšit, a poté v následujících dnech, kdy budete čerpat z krásných zážitků.

Především však pamatujte na to, že vše musí být podle vašich představ. Jste sportovní typ a nejlépe se odreagujete na svahu? Vydejte se na hory a užijte si aktivní dovolenou. Zahrnuje vaše představa relaxu masáže a hrnek horké čokolády? Najděte hotel, který nabízí SPA služby, a bez výčitek prolenošte dlouhé hodiny.

Myslete pozitivně.

Dobrá nálada i smích jsou nakažlivé. Ale nemusíte čekat, až optimismus načerpáte od někoho z okolí. Snažte se „překlopit“ své nahlížení na realitu a namísto negativních myšlenek, které zažeňte hned, jak se objeví, přivolejte ty veselé. Pomůže vám například vedení deníku jako je The Five Minute Journal anebo to, že se budete usmívat „jen tak“. Není nutné mít k úsměvům vždy jen jasný a pádný důvod, popřípadě tím důvodem může být jakákoliv milá maličkost, která vás během dne potká.

Pečujte o své zuby a hned se budete smát častěji.

Ne každou z nás příroda obdarovala zářivě bílými zuby, a tak jim čas od času musíme pomoci bělícími pastami. Vyzkoušet můžete například novinku značky Colgate – bělící pastu Max White Expert Complete, kterou doporučuje blogerka Kristýna. (A její krásný úsměv je opravdu tou nejlepší reklamou!)

„Krásný úsměv si žádá pořádnou péči! Ale najít pastu, která by byla vhodná i pro častější a dlouhodobější používání, není úplně snadné. Mojí oblíbenou je bělící pasta Colgate Max White, kterou používám už od 18 let, a nyní zkouším také jejich novinku Colgate Max White Expert Complete. Úsměv je totiž podle mě to nejhezčí, co může žena nosit, a musím přiznat, že pro mě je usmívat se zkrátka přirozené… na fotkách i v reálném životě,“ svěřuje se Kristýna.

Když budete s barvou svých zubů spokojená, budete se usmívat častěji a jak moc dobře víme, s úsměvem jde opravdu všechno lépe… A s tím zářivým úplně nejlépe!

Vyhrajte bělící pasty Colgate Max White Expert Complete! Soutěžte na colgate.jenprozeny.cz.

 

  15:42,  aktualizováno  24. března 2019 16:12