Francouzská luxusní kosmetika IOMA, která pracuje s nejvyšší hi-tech technologií, byla založena v roce 2010 Jeanem Michelem Karamem, doktorem mikroelektroniky, s jasnou vizí: efektivní péče o pleť je ta, která je vyrobena přímo pro vás, pro vaší pokožku.

Marionnaud představuje a doporučuje letní must-have!

Stavte se v parfumeriích Marionnaud, kde vás provedeme sofistikovanou diagnostikou a vybereme tu nejlepší péči pro vaši pleť.

HYDRATACE

Externí obrázek


DEEP CARE MOISTURIZING MASK, OPTIMUM MOISTURE CREAM, OPTIMUM MOISTURE SERUM

Účinné trio pomocníků proti žízni, jemné vrásky z dehydratace zmizí, pleť se zavodní, je mladší a pružná.

OCHRANA PLETI

Externí obrázek


CITY MIST

Ochranný štít do městské džungle - jednoduchá hydratace kdykoliv a kdekoliv! Jednoduše navraťte vaší pokožce svěžest, napumpujte ji vodou a zvyšte její ochranu vůči vnějšímu znečištění včetně modrého světla.

CELL PROTECTOR SPF50 + PA++++

Víc než ochrana před sluncem, toto je váš štít pro pleť proti vnějším vlivům, s indexem SPF 50+ PA++++ nabízí nejvyšší možnou ochranu pokožky proti UVA/UVB záření a stresu z životního prostředí. Zpomalí oxidační procesy pleti, a tím i stárnutí kůže.

POVZBUZOVAČ MLADOSTI

Externí obrázek


VITALITY SLEEPING MASK

Tato rozjasňující noční maska díky optimální koncentraci aktivních složek oživuje pleť během spánku. Každé probuzení je nový začátek. Pleť je zářivější, nabitá energii, aby se mohla vydat do nového dne.

YOUTH BOOSTER

Skutečně chytrá péče proti stárnutí, která umožňuje sledovat vývoj míry hydratace, kdykoliv se vám bude chtít a při tom je to tak snadné. Stačí spočítat počet rozsvícených kontrolek. Krém zvyšuje hydrataci, vyhlazuje vrásky, chrání pokožku, detoxikuje, sjednocuje a prozařuje barvu pleti.

Značku IOMA zakoupíte exkluzivně v sítí parfumeriích Marionnaud nebo na www.marionnaud.cz

  9:00