Azurové moře, překrásné západy slunce, vůně cizokrajných květin, sladké nic nedělání… Dovolená v zahraničí má nepopsatelné kouzlo. Ne vždy se ale podaří utéci daleko od starostí všedních dní. Pokud si letos nemůžete dovolit relax v jiné zemi, nezoufejte. Vpusťte do svého šatníku motivy exotické flóry a fauny.

Moderní městská džungle

Inspirace divokou přírodou patří ke klasice prosluněných dní. Tropické potisky naladí na tu správnou prázdninovou vlnu a rozjasní váš vzhled. Mimo to se nehodí jen na procházky po přímořské destinaci. Pestré barvy a líbivé motivy užijete také v běžném pracovním životě či ve volném čase. Dobře padnoucí šaty, vzdušná sukně s rafinovaným rozparkem, nebo halenka z lehkého materiálu doplněná o exotický potisk perfektně doplní jinak obyčejný outfit.

Módní tip: Tropické motivy si skvěle rozumí s aktuálním trendem přírodních materiálů.

Z kolekce: Cellbes.cz

Máte ráda decentnější modely? Sáhněte po jednobarevném oděvu s jemnou výšivkou palmy, roztomilého ptáčka, mystické orchidee, atd. Módní gurmánky si mohou užívat oblíbeného ročního času v maxi šatech se šněrováním kolem krku a holými zády. Pohodářky si zamilují trendy šortky a overaly. Pořádně žhavou letní noc zažijete v sexy negližé s “vůní dálek”.

Z kolekce: Stradivarius

I doplněk postačí

Pokud neholdujete extravagantnímu oblečení, lze zvolit šperky, kabelky, botky v exotickém pojetí. Opět může jít o něžnou výšivku či celoplošný motiv. Originální prvek si můžete vytvořit svépomocí. Zcela postačí na kabelku připnout klíčenku s tropickým ovocem. Na tenisky namalovat kvítí. Rázem získáte jedinečný a šmrncovní doplněk.

Z kolekce: Mango, 1299 Kč
Témata: Ovoce, Dovolená