Nespočet žen trpí komplexem z malého poprsí. Mít nízké sebevědomí kvůli drobnému hrudníku, je nesmysl. I s malými ňadry lze udělat zázraky. Neschovávejte je, učiňte z nich přednost! Naučíme vás, jak na to.

Noste hluboké výstřihy!

Že malá prsa v hlubokém výstřihu jsou směšná? Omyl! Drobný dekolt je naopak v módním světě žádoucí. Například šaty s výrazným průstřihem v oblasti dekoltu, budou mnohem více slušet ženě s malými ňadry. Příliš odhaleného bujného materiálu působí laciným a prvoplánovým dojmem. Pokud tedy s oblibou nosíte push-up podprsenky, zahoďte je. Nemusíte honit ňadra do výstřihu. Atraktivnější bude, když vyrazíte bez jakékoliv opory. 

Maxi šaty s velmi odvážným výstřihem jsou pro majitelky malých ňader jako...

Pořiďte si nápaditou podprsenku

Ať už raději nosíte podprsenky vyztužené, nebo krajkové trojúhelníčky, pořiďte si alespoň pár kousků s nápaditým zdobením v podobě pásků. Zdobný střed mezi košíčky je v případě malých prsou trendy nutností. Zvláště v případě, kdy sáhnete po svršku s hlubším výstřihem. Rafinovaně tak zaujmete okolí. Chytře zvýraznit drobný dekolt pomohou také krajkové balkonové podprsenky či podprsenkové topy. Pokud jej navíc necháte efektně vykouknout z topu, muži po vás budou šílet.  

Choďte naostro

Zapomeňte na své komplexy, prsa přestaňte zvětšovat za pomoci extrémně vycpaných podprsenek! Využijte obrovského benefitu, že právě vy, s malými prsy, můžete chodit naostro. Nespočet světově známých žen, kterým nebylo v oblasti hrudníku shůry dáno, podprsenky nenosí. Klidně si bez opory vyjdou i do společnosti. A vědí proč. Je to pohodlné, rafinované a velmi módní.

Řekněte sama, co v extrémně hlubokém výstřihu bude vypadat lépe? Malá č velká...

Přidejte hrudníku objem

Když budete chtít hrudníku opticky dodat trochu objemu, využijte designové náhrdelníky, nebo svršky zdobené v horní části volány. Především vrstvení šperků dodá nositelce v horní části těla šmrnc. Jde o módní trik lichotící především malým ňadrům. Mezi velkými ňadry doplňky zcela ztratí svůj význam. Jestli nevíte, jak má správné vrstvení šperků vypadat, přečtěte si článek ZDE.

Když si malá prsa podmaní svět

A že i s malými prsy lze dobít svět, svědčí známé krásky filmového, hudebního či módního průmyslu. Mezi hrdé nostitelky malých prsou patří: 

  • Natalie Portman
  • Cara Delevingne
  • Kate Moss
  • Milla Jovovich
  • Keira Knightley
  • Kate Hudson
  • Pink
  • Kristen Stewart
  • Charlize Theron