Večer plný nevšedních zážitků je už za rohem. I vy se ho můžete zúčastnit a vychutnat si naplno jedinečnou zábavu.

Těšit se můžete na trendy účesy od profesionálních kadeřníků. Nebude chybět H&M fashion zóna, fotokoutek, Cosmo chill out zóna nebo make-up od Urban Decay. Připraveny budou i welcome drinky a pohoštění. A co především, odnesete si dobrý pocit, že společně přispějeme tam, kde je to potřeba. Veškerý výtěžek akce totiž poputuje nadačnímu fondu Pink Bubble, jehož cílem je podpora onkologicky nemocných nácti- letých a mladých dospělých po celé České republice.

Nadaci může každý z nás podpořit přispěním 350 korun, za které zís- ká kadeřnickou službu, dárek od L ´Oréal Professionnel, nalíčení od profesionální make-up artistky a welcome drink! Podpořit nadaci lze samozřejmě i libovolným dobrovolným příspěvkem.

Těšit se můžete na vystoupení kadeřníků L ´Oréal Professionnel, kteří v rámci své show předvedou aktuální vlasové trendy. Také vyhlásíme vítěze soutěže STYLE & COLOUR TROPHY, kteří získají stáž v Dubaji v hodnotě 2000 EUR, ale především dostanou možnost nás reprezentovat na mezinárodním finále!

Nezapomeňte si rezervovat svůj čas u kadeřníka, počet míst je omezený! Registrace je zdarma přes webové stránky www.hfnight.cz, kde najdete i mnoho informací o nadaci, fotografie soutěžících a časový harmonogram.

Kdy: 26. 9. 2018, 15:30 – 22:00

Kde: Sasazu club, Bubenské nábřeží 306,

Praha 170 04

Registrace a více informací:

WWW.HFNIGHT.CZ

 

  9:10,  aktualizováno  24. března 2019 14:41