Protože to je to jediné, na čem záleží. Móda by vás měla především bavit, těšit a vykouzlit úsměv na tváři. Dodat vám pocit, že jste na 100% sama sebou…

Milujete divoké barvy, kombinování rozmanitých vzorů a textur ve stylu Leandry Medine z Man Repeller, nebo se přikláníte k minimalismu a Phoebe Philo je vaše módní ikona č.1? Ať je vám bližší jakýkoliv směr, nejdůležitější je, aby vás oblékání bavilo. Aby vám váš oděv vykouzlil úsměv na tváři, abyste se v tom, co nosíte, cítila krásná a sebevědomá. To je, oč tu běží. ;)

Osobitým a jedinečným přístupem k odívání se můžete inspirovat u blogerky Markéty Bártové, která se vždy řídí tím, co jí její vkus radí. Do svého stylu si nenechá nikým mluvit, a právě díky tomu je vždy svá a inspirativní.

Více o Markétě se můžete dozvědět zde a zde.

Nebojte se dát na svůj „módní šestý smysl“ a usilujte především o to, abyste se svým outfitem byla spokojená vy sama! Protože pak se dostaví pocit štěstí a široký úsměv od ucha k uchu… A jak všechny dobře víme, úsměv je vždy tím nejkrásnějším doplňkem, no ne?

A abyste těch důvodů, proč se smát, měla ještě více, připravili jsem si pro vás soutěž o skvělé bělící pasty od Colgate. Jejich novinka nese název Colgate Max White Expert Comlete a díky svému složení (obsahuje profi bělící složku peroxidu vodíku a speciální optické zjasňovače) poskytuje okamžitý bělící efekt. O tento na českém trhu revoluční produkt můžete soutěžit na colgate.jenprozeny.cz od 5.2. do 5.3 2018.

A věřte nám, se zářivým úsměvem bude váš oblíbení outfit opravdu na jedničku!

 

  5:44,  aktualizováno  24. března 2019 16:13