Jste originální, chcete vyčnívat z davu a zářit? Pak vsaďte na hit letošní sezóny: třpytky. Nosí se na očích, na čele, na rtech i ve vlasech!

Líčení, kterému dominují třpytky, je velmi variabilní. V malém množství ho můžete ho nosit na den, na večírek se nebojte glittrů a barev přidat. Tady jsou tipy, jak je nosit:

Na očích:

Značky, jako Carolina Herrera, Oscar de la Renta nebo Marc Jacobs vsadily na třpyt na očích víčkách. Je to snadný způsob, jak rychle přeměnit denní líčení na party a večerní. Krásně a jemně vypadají třpytky na růžovém podkladu, ale nemusíte se bát ani švestkové, temně modré nebo tmavě zelené. A jak na to? Na oční víčka naneste podkladovou bázi, pak krémový, kovový oční stín a pak lepidlo na třpytky, které je udrží na místě a nebudou odpadávat. K dostání jsou např. u značky MAC nebo v parfumerii Sephora nebo Douglas.

Na čele:

Během Fashion Weeku v Londýně to byl hit, jako například u značky Preen, která použila zlatou. Pokožka působí, jako by se vynořila z vody. Nejvíce třpytek je v centru čela a pak se jakoby vytrácejí do ztracena: na obočí i na vlasy. Třpytky však na kůži musíte "nalepit". Vynikající je k tomu přípravek od MAC Prop + Prime Fix a následně doporučujeme zafixovat ještě fixačním sprejem. Ostatní líčení by mělo zůstat nenápadné a nude.

Ve vlasech:

"Nalíčit" se nemusíte bát ani vlasy. Nádherně vypadají třpytky nanesené na pěšince. Jak na to? Vlasy v půlce rozdělte na přesnou pěšinku, na kterou naneste stylingový gel, na který "nalepíte" sypké třpytky nebo existují i speciální glittrové přípravky,  kdy je gel již se třpytkami namíchaný. Nádherně to působí pod umělým světlem.

 

  7:00,  aktualizováno  21. března 2019 11:20