Snad už teploty vystoupají a vydrží tak, abychom mohli odhodit teplé svetry a dlouhé rukávy. Pak se bude hodit vděčný kousek v našem šatníku, který si můžeme vzít do školy, do práce, na večírek i na pláž. Stačí zvolit správný střih, materiál, vzor a top bude vaším parťákem po celé prázdniny!

Je dobré držet se zlatých pravidel jako třeba toho, že. k pestrému topu patří méně barevný spodní díl, k jednobarevnému si můžete dovolit téměř cokoliv. K maxi sukni sáhněte po upnutějším topu a buď ho zasuňte pod sukni nebo přepásejte páskem. 

Na večírky či do divadla se nebojte zvolit výraznější kousky, krajkové, flitrové nebo zdobené perlami. Jednoduchý top můžete doplnit výrazným šperkem, rázem z něj bude unikát.

Krátký proces

Můžete-li si dovolit kratší top, takzvaný crop top, bude vypadat skvěle ke kalhotám s vyšším pasem. Podle většiny stylistů a módních blogerů by však tričko nemělo končit výše než pár centimetrů nad pupíkem. Krátký top budí pozornost sám o sobě, proto k němu volte jen velmi decentní šperky. Tady rozhodně platí méně je více!

Témata: léto, pláž