Nová sezóna přeje přirozenosti. Zkuste toto svěží líčení také vy!

Na světových přehlídkových molech se to tímto stylem jen hemžilo. Značky, jako Gucci, Fendi, Proenza Schouler nebo Erdem vsadily na minimalistické líčení, které je však založené na perfektní, bezchybné a sametové pleti s jemnými odlesky.

Tento styl se hodí na běžné nošení a také na víkend nebo na sportování. I když na první pohled pleť nevypadá nalíčeně, je to jedno z nejtěžších líčení, protože pleť musí vypadat tak, jakoby tak perfektní byla odjakživa a neměla na sobě nic.

Jak na to?


Na odlíčenou pleť nastříkejte pečující mlhu - díky tomu pleť dostane okamžitou dávku hydratace a bude lépe přijímat následnou péči: hydratační sérum a pak pleťový olejíček, který pleť rozjasní. Péči nechejte 10 minut vstřebat, teprve pak začněte s líčením.

Nejprve pleť vyhlaďte rozjasňující bází pod make-up. Pak sáhněte po make-upu. Musí jemně krýt a sjednocovat, přitom být neviditelný. Vynikající jsou tzv. cushion - houbičkové make-upy, jejichž vrstvením si můžete korigovat kryvost. Pak rozjasňujícím korektorem zakryjte všechny nedostatky - kruhy pod očima i flíčky či pupínky. Nakonec pod obočí, na lícní kost, na hranu nosu a nad horní ret jemně vklepejte trochu tekutého rozjasňovače - ten dodá svěží a zářivý vzhled.

Pak jen stačí hnědou řasenkou pročesat řasy, bezbarvým gelem zafixovat tvar obočí a na rty nanést bezbarvý lesk.